Leczenie alkoholizmu Warszawa

Leczenie alkoholizmu Warszawa

Leczenie alkoholizmu to pierwszy krok na drodze ku trzeźwości. Jest to to ważny moment w życiu osoby uzależnionej. Dlatego należy zapewnić jej odpowiednią opiekę i wsparcie osoby, która będzie jej przewodnikiem. Obecność osoby, która zna uzależnienie alkoholowe od podszewki będzie w stanie odpowiednio zmotywować uzależnionego i dodać mu sił w chwilach zwątpienia. Obecnie na rynku dostępnych jest kilka metod farmaceutycznego leczenia alkoholizmu, wśród nich jest terapia esperalem i detoksem alkoholowym. Obie terapie działają skutecznie w leczeniu alkoholizmu.

Odtrucie alkoholowe i wszywki z esperalu

Obie metody leczenie alkoholizmu idealnie wzajemnie się uzupełniają. Jako pierwszą warto zastosować detoks alkoholowy. Odtrucie alkoholowe oczyszcza organizm ze szkodliwych produktów metabolizmu alkoholu. Dodatkowo detoks alkoholowy reguluje zachwianą gospodarkę wodną i mineralną, uzupełnione zostają także elektrolity. Odtrucie alkoholowe pozwala na złagodzenie a także na całkowite wyeliminowanie objawów odstawiennych.
Następnie warto wykonać implantację esperalu w postaci wszywki alkoholowej. Esperal ze względu na zawartość substancji czynnej jaką jest disulfiram skutecznie wymusza abstynencję. Wszywki alkoholowe to ekonomiczny sposób na zniechęcenie osoby uzależnionej do alkoholu. Jedna aplikacja esperalu działaniem obejmuje rok.

Kliniki leczenia alkoholizmu w Warszawie

Warszawa to największe miasto Polski – zarówno pod względem powierzchni, jak i ludności. Jako jedyne miasto w kraju ma własny ustrój dyktowany odrębną ustawą. Warszawa stanowi siedzibę najwyższych władz państwowych – Prezydenta, Sejmu i Senatu, Rady Ministrów oraz Narodowego Banku Polskiego. Dodatkowo Warszawa to miasto o pełne historii, które wciąż wspomina powstańców Powstania Warszawskiego i pozostałych bohaterów walczących o wolną Polskę. Poniżej przedstawiamy listę klinik leczenia alkoholizmu, wspierających uzależniony w Warszawie.

Nasz-Gabinet Warszawa

Klinika NG jest profesjonalną placówką w której pacjent jest najważniejszy. Przychodnia powstała z myślą o wszystkich osobach zmagających się z nałogiem alkoholowym Dzięki współpracy z doświadczonymi specjalistami, Nasz-Gabinet Warszawa świadczy usługi medyczne w zakresie leczenia alkoholizmu na najwyższym – europejskim poziomie.  Klinika specjalizuje się w  zabiegach implantacji esperalu  postaci wszywki alkoholowej oraz w wykonywaniu terapii detoksykującejodtrucia alkoholanowego. Dzięki stosowaniu tylko oryginalnego esperalu z legalnego źródła, terapie są jeszcze bardziej skuteczne.

tel. +48 519 775 225

kontakt@nasz-gabinet.pl

www.nasz-gabinet.pl/warszawa/