Leczenie alkoholizmu Łódź

Leczenie alkoholizmu Łódź

Uzależnienie od alkoholu jest bardzo trudnym do pokonania nałogiem. Leczenia alkoholizmu daje lepsze efekty, gdy prowadzone jest przez doświadczonego lekarza specjalistę. Lekarz, który ma odpowiednie przygotowanie jest w stanie poprowadzić leczenie alkoholizmu tak by było jak najmniej uciążliwe i problematyczne dla pacjenta. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistycznych ośrodków leczenia alkoholizmu. Do najczęściej stosowanych terapii należy terapia detoksykująca oraz  terapia awersyjna, która wykorzystuje esperal z disulfiram.

Odtrucie alkoholowe i wszywki z disulfiram

Odtrucie alkoholowe jest niezwykle pomocnym elementem leczenia alkoholizmu. Nie powinno być pomijane, ponieważ przynosi wiele pożytku wyniszczonemu organizmowi. Przywraca równowagę elektrolitów i odpowiedni poziom nawodnienia organizmu. Dzięki zastosowaniu odpowiednich leków, detoks alkoholowy polepsza regenerację narządów. Alkoholoodtrucie idealnie oczyszcza organizm z metabolitów alkoholowych i pozwala na skuteczniejsze przeprowadzanie dalszego leczenia. Kolejnym często stosowanym elementem leczenia alkoholizmu jest implantacja esperalu w formie wszywki alkoholowej.

Przychodnie i kliniki leczenia alkoholizmu w Łodzi

Łódź to miasto zlokalizowane w województwie łódzkim. Łódź to trzecie pod względem ludności zameldowanej największe miasto Polski. Zameldowanych w Łodzi jest 706 004 mieszkańców. Rok 2015 był istotnym momentem w historii Łodzi, gdyż właśnie wtedy część obszarów miasta została uznana jako „Pomnik historii”. Prezentujemy spis przychodni oferujących leczenie alkoholizmu w Łodzi i województwie łódzkim:

Nasz Gabinet Łódź

Specjalistyczna klinika z wieloletnim doświadczeniu w leczeniu alkoholizmu. Klinika cieszy się uznaniem wśród wielu pacjentów, którzy obecnie dzięki wsparciu specjalistów z NG Łódź skutecznie pokonali alkoholizm. Klinika oferuje wiele metod leczenia alkoholizmu a kuracje dopierane są w sposób indywidualny do stanu zdrowia pacjenta. NG Łódź specjalizuje się w wykonywaniu detoksu alkoholowego oraz implantacji esperalu.

Pełna oferta:

  • Detoks alkoholowy
  • Esperal wszywki alkoholowe
  • Terapia alkoholowa
  • Terapie indywidualne