Leczenie alkoholizmu Kielce

Leczenie alkoholizmu KielceChoroba alkoholowa jest coraz poważniejszym problemem w społeczeństw. Przyczynia się do tego życie w pośpiechu, pełne stresu i niepewności. Wiele osób uzależniony swoją przygodę z alkoholem, rozpoczęły właśnie przez traktowanie alkoholu jako sposobu na odreagowanie. Nałóg alkoholowy może dotknąć każdego, bez względu na stopnień wykształcenia czy prestiż wykonywanego zawodu. Aby pokonać uzależnienie od alkoholu należy rozpocząć leczenie alkoholizmu. Rynek medyczny oferuje nam wiele metod leczenia alkoholizmu takich jak np detoks alkoholowy czy wszywka alkoholowa z esperalu.

Wszywki alkoholowe i detoks

W przypadku ciągów alkoholowych bardo pomocny w leczeniu jego następstw jest detoks alkoholowy. Niweluje on dokuczliwe objawy zespołu abstynencyjnego. Odtrucie alkoholowe jest bezpiecznym sposobem na przygotowanie pacjenta do dalszego leczenia alkoholizmu przy zastosowaniu np. esperalu. Esperal w terapii stosowany jest w formie wszywek alkoholowych. Jednorazowa aplikacja esperalu, wystarczy na około rok terapii. W tym czasie do ciała uwalniany jest disulfiram, który w połączeniu z alkoholem powoduje wystąpienie reakcji disulfiramowej, która to skutecznie odwodzi osoby uzależnione od sięgania po alkohol.

Ośrodki leczenia alkoholizmu w Kielcach

Kielce położone są w Górach Świętokrzyskich nad rzeką Silnicą. Kielce są ważnym punktem regionalnego ośrodka gospodarczego, naukowego oraz turystycznego. Z Kielcami wiąże się legenda o synu Bolesława Szczodrego – Mieszka. Kielce obecnie są intensywnie rozwijającym się miastem. W Kielcach osoby uzależnione mogą wykonać detoks alkoholowy i aplikację wszywki alkoholowej w poniższych klinkach leczenia alkoholizmu:

Nasz – Gabinet Kielce

Przychodnia Nasz Gabinet Kielce to klinika, w której terapie alkoholowe wykonywane są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w niesieniu pomocy osobom uzależnionym. Klinka stawia przede wszystkim na zindywidualizowane formy terapii takich jak: detoks alkoholowy oraz implantacja esperalu. Zabieg implantacji esperalu jest wyjątkowo komfortowy przez zastosowanie znieczulenia. Usługi świadczone przez Nasz Gabinet Kielce pozostają na wysokim europejskim poziomie.