nav-left cat-right
cat-right

Leczenie alkoholizmu Poznań

Leczenie uzależnień PoznańChoroba alkoholowa to poważne uzależnienie. Aby mu się przeciwstawić i je pokonać należy poszukać odpowiedniego wsparcia. Odpowiednią pomoc można uzyskać w specjalistycznych klinikach leczenia alkoholizmu. W Poznaniu również istnieje wiele tego typu praktyk lekarskich. Przygotowaliśmy dla Państwa spis klinik, którym warto zaufać i skorzystać z ich pomocy w trackie leczenia alkoholizmu. W leczeniu alkoholizmu stosuje się różne terapie, jednymi z najczęściej stosowanymi są zabiegi detoksykacji i implantacji esperalu z disulfiram.

Odtrucie alkoholowe i esperal

Odtrucie alkoholowe jak sama nazwa wskazuje, odtruwa organizm z toksyn alkoholowych. Dzięki temu organizm może szybciej zacząć regenerację uszkodzonych narządów. Oczywiście należy pamiętać, że niekiedy zmiany są nie odwołalne. Detoks alkoholowy jednak może wesprzeć naturalne procesy regeneracyjne. Alkoholoodtrucie jest dlatego często stosowane jako pierwszy krok na drodze do leczenia alkoholizmu. Kolejnym krokiem często jest wybór terapii farmakologicznego leczenia alkoholizmu przy zastosowaniu esperalu z disulfiram.

Przychodnie leczenia alkoholizmu w Poznaniu

Poznań to miasto zlokalizowane w województwie wielkopolskim. Poznań to miasto, które plasuje się na piątym miejscu pod względem liczby ludności w Polsce. Poznań zamieszkuję ponad 545 680 ludzi. W Poznaniu swoje usługi w zakresie leczenia alkoholizmu oferują poniższe kliniki:

Nasz-Gabinet Poznań

W Nasz-Gabinet Poznań w centrum uwagi znajduję się pacjent i jego potrzeby. Personel medyczny to osoby, dla których ludzkie zdrowie ma największą wartość. Kadra lekarska to profesjonaliści w zakresie leczenia alkoholizmu i kuracji alkoholowych. Klinice zaufało już wiele osób z całego województwa wielkopolskiego, w tym również z Poznania, gdzie przychodnia ma zlokalizowany swój nowoczesny gabinet.

tel. +48 519 775 225

ul. Zbąszyńska 16a

www.nasz-gabinet.pl/poznan

kontakt@nasz-gabinet.pl